Խնդրում էնք ստուգել. եթէ հանցագործը արդեն ցուցակում կա, ապա ձեր նյութն ավելացրեք որպես մեկանաբանություն, Հայհոյանքներ և անձնական զգացմունքային արտահայտություններ չգրել, քանի որ նման փոստերը և կրկմնությունները չեն հրատարակվի...
Միայն չոր փաստեր և փաստագրական նյութերի հղումներ, որոնց հիմքի վրա իրավաբանները պատրաստում են պետական դավաճանության կամ դավաճանությունը արդարացնելու մեղադրական փաթեթներ ամեն հանցագործի համար:
Առանց կոնկրեկ հացագործությունների ցուցակի կամ մեղադրականի փոստերը չեն հրատարակվի
2019 թվականի հունիսի 16-ին տեղի ունեցած «Քաղաքացիական պայմանագիր» կուսակցության 5-րդ համագումարի ժամանակ ընտրվել է ՔՊ վարչության անդամ:
2022 թվականին ԿԸՀ նախագահ ընտրվելու…
Ռուսական գործակալ: Դավաճան !
Ռուսական գործակալ, դավաճան !
Արցախի ՆԳ նախարար, Արցախի անվտանգության խորհուրդ, դավաճան ! Մեղավոր է Արցախի բնակչությունը զինաթափելու մեջ։
Պաշտպանության նախկին նախարար Վիգեն Սարգսյանը հաստատել է ԱՄՆ-ում 2 միլիոն դոլար արժողությամբ տուն գնելու մասին տեղեկությունները.
Լիլիթ Կամոյի Մակունց, բանասեր, գերմաներենի մասնագետ, դասախոս, Հայաստանի մշակույթի նախարար (2018 մայիս-2019 հունվար)։ ՀՀ ԱԺ 7-րդ գումարման պատգամավոր, «Իմ քայլը» խմբակցության ղեկավար։
Немного информации о том, кто такой Филипп Мелькиседек( Экозьянц), из какой он семьи и почему его так любят азеры :
1) Родился Филипп на Дальнем Востоке в 1964году.
2)Сам Филипп последние годы называет себя "армянином", на самом деле о его семье известно,…
Выполнение операции "Немесиз 2"
2018 թ. մարտի 2-ին ՀՀ Ազգային Ժողովի կողմից ընտրվել է Հայաստանի Հանրապետության նախագահ։ 2018 թ. ապրիլի 9-ին ստանձնել է Հայաստանի նախագահի պաշտոնը։ Հրաժարարական է ներկայացրել 2022 թվականի հունվարի 23-ին, լիազորությունները դադարել են փետրվարի 1-ին:
2020 թվականի հոկտեմբերին, երբ պատերազմը ընթանում էր, Հայաստանի նախագահ Արմեն Սարգսյանը հարցազրույցի ժամանակ հայտարարել էր, որ Հայաստանը չի հարվածելու Ադրբեջանի Բաքու-Թբիլիսի-Ջեյհան նավթամուղին։ Իր…
«Ռուսաստանի հայերի միության» նախագահ, դավաճան, օտարերկրյա գործակալ և գող:
Վերջապես ես խաղաղություն տեսա պարոն Ալիևի դեմքին։ Աշխարհին խաղաղություն։ Թող երբեք պատերազմը չկրկնվի:
Լֆիկ Սամո
Սատարում էր Սերժ Սարգսյանին, հիմա սատարում է Նիկոլ պաշային։
Թուրքական ապրանքների ներմուծում Հայաստան (Վայկիկի, ձիթապտուղ և այլն):
Օնիկ Վիկտորի Գասպարյան, ռազմական գործիչ, գեներալ-գնդապետ, ՀՀ զինված ուժերի գլխավոր շտաբի պետ։
44-օրյա պատերազմ !
Ռուս-թուրքական գործակալ, դավաճան !
ԱԱԾ պետ քյարամյանի ղեկավարությամբ 200-ից ավելի հայախոս ազերի հայկական անձնագրերով և համազգեստով Նախիջևանից Հադրութ տղեքի թիկունք տեղափոխեց ( ինչի հետևանքով հսկայական զոհեր ունեցանք):